Uchádzame sa o titul Najzamestnávateľ

Spoločnosť MH Teplárenský holding (MHTH) sa historicky po prvýkrát stala súčasťou prestížnej ankety Najzamestnávateľ 2023.

Túto anketu organizuje Profesia už 12. rok a jej cieľom je priniesť reálny pohľad uchádzačov i potenciálnych zamestnancov na Slovensku na to, ako vnímajú firmy, ich benefity a imidž. Skrátka vytvoriť rebríček zamestnávateľov, ktorí dokážu ľudí na Slovensku osloviť svojím prístupom k zamestnancom a prostredím, ktoré pre svojich ľudí vytvárajú.

A to je to o čo sa snažíme aj my. Sme si vedomí, že zamestnanci, naši kolegovia, sú ten najcennejší kapitál, ktorý máme. Preto veľa času venujeme práve im, ich rozvoju, vzdelávaniu, vytváraniu dobrých pracovných podmienok.
Ponúkame napríklad:
- odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
- odmeny pri pracovných a životných jubileách
- odmeny za hospodárske výsledky, bonus za odporučenie kandidáta, finančný príspevok ku Dňu energetiky, odchodné po odchode na dôchodok, príspevok na dôchodkové sporenie, 13. a 14. plat, príspevok na regeneráciu
- dovolenku navyše, flexibilný pracovný čas, notebook a služobný automobil aj na súkromné účely, prácu z domu, multisport kartu a ubytovanie za výhodné ceny vo firemných rekreačných zariadeniach
- dlhodobo spolupracujeme na dobrovoľníckych aktivitách (Holdingová kvapka krvi, Movember, kampaň Do práce na bicykli, zúčastnili sme sa maratónu mieru, darovali vyradené počítače pre seniorov, organizujeme Dni zdravia)
- rozvoj prostredníctvom MHTH akadémie, máme Akadémiu pre manažérov, k dispozícii je aj interný kouč. 

Okrem toho robíme mentoring pre Pontis, Allianciu mladých a Nexteria, pretože nám záleží na tom ako bude vyzerať budúcnosť teplárenstva.
O najatraktívnejšom zamestnávateľovi v ankete rozhoduje nielen široká verejnosť, ale aj zamestnanci. Hodnotia sa benefity, ktoré poskytujeme, aj tie ktoré sú navyše, dobrovoľnícke aktivity, programy na podporu zamestnancov a ďalšie kritériá.
Chcete za nás zahlasovať?
Stačí nasnímať QR kód z obrázku. Hlasovať je možné každý deň, a to až do 31. 12. 2023.
Víťaza ankety Najzamestnávateľ roka 2023 spoznáme 25. 1. 2024.
Ďakujeme za každý jeden hlas.

Zdieľaj